| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o problema: astazi am introdus stick-ul meu intr-un alt calculator, iar cand am ajuns acasa si l-am introdus in calculatorul meu fisierele erau cu shortcut si nu se deschideau.Cum le pot recupera? Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| MiK3L a răspuns:

Dai clik dreaota si aotuplay deschi folderele... daca nicic asa nu merge, la clik dreapta si-l formatezi, daca nici asa dai clik dreapta pe my computer, dai manage, apoi device manager, o sa vezi stikul acolo, ii dai formatare de acolo, si gata. happy