| moneda a întrebat:

Cine a castigat la referendum?

12 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Inca nu se stie concret pentru ca nu au inca toate voturile.Se v-a afla pe seara sau maine.

| Chio9 a răspuns:

Da' cine a participat?

| BIBINHO a răspuns (pentru Chio9):

Pai \la ora aceasta Basescu a castigat! Desi multi nu vroiau ca el sa castige, nu s-au prezentat romanii la vot! sad

| YouNoob a răspuns:

Nu a castigat nimeni, dar a pierdut iar PSD-ul loool

| Differentx13 a răspuns:

Băsescu. sad

Răspuns utilizator avertizat
| FashionVictim93 a răspuns:

Basescu...

| WhiteStorm a răspuns:

După numărarea voturilor la ora actuală 46, 23%(adică 8.297.135 de români ) din populație sa prezentat la vot.Iar 85, 5% dintre alegători au votat pentru demiterea sa.

| irinel01 a răspuns:

ELllllllllll BAseeee laughing

| AlleMarie a răspuns:

Basescu.

| dudeman98 a răspuns:

BBasescu sad

| dudeman98 a răspuns:

Am auzit la ştiri că băsescu v-a cădea deoarece nu au fost 19, 5 mil de votanţi ci 16.5 deci au votat mai mult de 50%happyhappyhappy