| GulDan a întrebat:

Cine a facut bani pe internet? si cum?

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Din vlog sau blog. Altfel, sunt doar chestii ireale.

| Matt24 a răspuns:

Bloguri,vlogging,faci diverse proiecte, copiezi texte sau le scrii.

| MCG a răspuns:

Pai poti face site-uri web si apoi le vinzi sau poti ajuta oameni in schimbul unor costuri mici pe diferita site-uri, sau daca ai ceva bani poti baga la bursa...

| Macovetchi_Octavian_1991 a răspuns:

Http://bani-pe-net.com - sunt multe metode aici.
Eu am ales http://bani-pe-net.com/sondaje-online-platite-in-euro/ le fac cand am chef sau timp liber

| B3B3MIKg a răspuns:

Este si in varianta in engleza scrii how to make money to send in the Romania

| GulDan explică (pentru B3B3MIKg):

Faci misto? ...sau