| DamianTPU a întrebat:

Cine are A3 2016?
Cat de mult tine bateria? Merita telefonul?

2 răspunsuri:
| Anonima200368 a răspuns:

E un telefon destul de bun. O prietena are A3 2015 si e chiar bun, deci cred ca cel din 2016 e si mai bun. La ea bateria tine chiar mult si telefonul il are de ceva timp, deci merita. happy

| Ivlad32 a răspuns:

Are un coleg si zice ca il tine 2 zile si el sta mereu cu datele aprinse dar eu mi-as cumpara un Huawei p9 lite 2017 iesi si mai jeftin si ai si tehnologie mai buna, la a3 bateria ii mai puternica in rest p9 2017 ii net superior