| Wrufloukel a întrebat:

Cine are chef și timp și bună-voință să testeze ultima versiune de firefox și să-mi spună și mie dacă vă funcționează search-ul acela de la home page din Mozilla! Mă refer la ultima versiune! O downladați ușor de pe pagina lor, Mozilla firefox! Vă mulțumesc anticipat și aștept să-mi spuneți dacă vă merge search-ul acela!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Merge foarte bine.

5 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

îl am eu și funcțonează bine

| Wrufloukel explică:

Gata am rezolvat problema! Am dat un reset la firefox! Chiar nu știam că are și această opțiune, de a da reset la firefox! Uite cum am descoperit încă o chestie super mișto la firefox! De asta spun toți că este cel mai bun browser! Eu folosesc internet explorer 10 și ăla te corectează atunci cănd scrii și deja începea să devină antipatic! În fine, muțlumesc pentru răspunsuri! Acum habar nu am cui să dau funda! Dar hai că vă mai întreb încă ceva dacă tot suntem la firefox, vouă cum vă merge browserul cu add-onuri? Se îngreunează sau chestii de genu?

| horia2012 a răspuns (pentru Wrufloukel):

Nu ingreuneaza. Instaleaza numai ce ai nevoie.
Eu nu am decat donwloadhelper si vreo 8 plugin-uri, care nici macar nu m-au intrebat acele programe daca sa le instalez. Ceea ce am observat este ca download-ul de fisiere il
incarca. In timp. Degeaba curat browser-ul. O data la o luna 2, il dezinstalez complet si reinstalez. Ori aceeasi varianta ori alta daca e. Merg in paralel si cu Google Chrome.

| Wrufloukel explică (pentru horia2012):

Am folosit și google chrome! Cred că este cel mai nașpa browser! Părerea mea desigur! Își instalează singur update-urile, își instealză singur programe fără a te întreba ce și cum instalează! Nu merge instalat decăt pe partiția c! Nu ai cum să-l instalezi în altă parte decăt pe partița cu windows! După o lungă perioadă de folosire aproximativ o lună de zile, începe să se strice, merge greu, se încarcă greu! Are multe defecte, dar cel mai mare defect al browserului chrome este că-și păstrează în pc la tine toate urmele de navigare iar acestea nu merg șterse never! Firefox imi place la nebunie, cănd se strică dai un reset și este ca nou!

| horia2012 a răspuns (pentru Wrufloukel):

Nu se strica, se incarca cu tot felul de fisiere. Eu folosesc un program
care nu e gratis dar e foarte bun.Track Eraser Pro:
http://www.acesoft.net/download.htm
Instaleaza-l si du-te la "eraser settings" si ai sa gasesti toate browserele.
Bifeaza toate casutele.(Firefox, Chrome.)
-Te duci la Options si debifezi "Load Tracks Eraser...)
Fa o scanare.