| Deaad a întrebat:

Cine are idee de ce se posteaza pe facebook,singure, chestii gen:cea mai frumoasa mama si o poza cu o actrita porrno sau ceva.
Si s-a mai postat ca sunt intr-o relatie cu cineva si s-au dat cereri de prietenie singure?!

Mi-a spart cineva contul, sau ce?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred, probabil ai dat permisiunea unei aplicatii sa posteze in numele tau. vezi daca o gasesti si blocheaz-o.

| fokker a răspuns:

E o aplicatie sau un joc la care i-ai dat permisunea sa-ti posteze pe pagina.

https://www.facebook.com/settings?tab=applications

(Daca link-ul nu merge du-te manual la: Setari>Aplicatii)

Cauta in lista din link aplicatia care posteaza asa ceva si sterge-o.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai dat tu permisiuni la tot felul de aplicatii.

| DryIce a răspuns:

E virus tip botnet. Ai un virus in pc care iti administreaza contul si el. Ai un "prieten" in calculator. *;;*