| fata2011 a întrebat:

Cine are un cd windows? puteti sa mi-l trimiteti prin adresa raileanu_bogdan2001@yahoo.com dau funda dar vreau windows xp!

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Tu vrei să îți trimeată careva prin poștă electronică un cd de instalare?
Este bine!

Dacă știi să îți faci singur cd/dvd de instalare descarcă de pe net, gratuit sau sistemul de operare Kiwi Ubuntu Linux sau Ubuntu Linux v11.04. care sunt sisteme de operare foarte bune, și dacă le vei instala în limba română te vei descurca bine cu ele.

Eu deja nu mai utilizez, sistemul de operare Windows, că mă descurc cu astea 2.
Am unul pe un hard și celălalt pe celălalt hard.

Sunt foarte asemănătoare cele 2 sisteme de operare. Succes!

Dacă descarci de pe undeva un Windows, care nu este Windows-ul adevărat, cu licență, pe bani mulți, s-ar putea să-ți meargă prost și să înjuri cu toate înjurăturile, pe care le cunoști.

Ori cumperi un Windows adevărat, cu licență, dacă te ține punga ori folosești un sistem de operare gratuit.

Alte soluții sunt Câhh!