| AngelSpeed a întrebat:

Cine imi poate da si mie un program de dat kick pentru yahoo? sau orice fel de program semanator happy

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Nici prin amuzamen fata de prieteni n-ai voie sa folosesti asfel de programe, daca esti prins poti fi dat in judecata.

Sfat: Mai toate programele "Hack Yahoo" contin virusi, nu functioneaza, iti sterg chestii din windows importante, iti fura date personale, pe scurt iti strica windowsul, probabil viata.

Nu am insinuat ca aceste programe nu exista.