| andreisoci a întrebat:

Cine imi poate da un site de unde sa pot scoate drivere pentru calculator? adica placa video, placa de sunet si asa mai departe

1 răspuns:
| Aniu a răspuns:

Depide despre ce placi este vorba. La video daca ai una din seria Nvidia GeForce intri pe www.geforce.com si dai la drivers si iti cauti acolo placa video iar la sunet daca e integrata ar trebui sa fie un driver pe CD-ul cu care a venit placa de baza daca e dedicata intri pe site-ul producatorului si ti-o cauti acolo ca la placa video;)