| Bulbi a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste boxe(sau una si buna) pentru ascultat muzica? Oare sunt boxe acceptabile ca si calitate pana in 500 ron?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Poți cumpăra un sistem decent, cu subwoofer și mai multe boxe pana în 500 de lei de la Samsung sau Phillips, sau orice alta marca.

| Utilizator1234 a răspuns:

Tu crezi ca cu o boxa se face primavara, iar atevorbitorii mei recomanda cat mai multe. Afla ca fapt divers ca pentru muzica ai nevoie de doua, pentru a-ti reda muzica stereo asa cum e ea inregistrata. Fa putin efort pana la Microlab Solo6C NEW. Sunt cele mai decente boxe din gama multimedia pe care le-am ascultat (am si detinut de altfel un model mai vechi - Solo6 acum cativa ani). Nu pot spune ca-s marea revelatie si suna extraordinar de muzical dar la capitolul boxe pentru PC eu n-am gasit ceva mai bun.

| Bulbi explică:

Puteti sa imi dati cateva exemple concrete? Cu link catre site?

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Bulbi):

Http://www.price.ro/preturi_microlab_solo_6c_new_1204648.htm
http://www.price.ro/preturi_microlab_solo-6c_137054.htm

Alege de la ce magazin vrei. Diferenta intre Solo 6C si Solo 6C NEW sunt butoanele laterale si telecomanda mai buna.

| aurelian60 a răspuns:

Da..vei gasi boxe de calitate pana in 500 lei... Cauta in gama Logitech...