| Bogdan549 a întrebat:

Cine îmi poate recomanda un laptop mai ieftin cu Intel core i5 (sa aiba h sau hq la sfarsit) ce suporta un dock cu placă video (ex: razer core) șiun dock mai ieftin?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca ne-ai spune si ce buget ai, poate am stii ce sa iti recomandam.

| Bogdan549 explică (pentru GdX):

In jurul sumei de 2000-2500 RON pentru laptop si dock-ul sau.

| GdX a răspuns (pentru Bogdan549):

Bugetul este prea mic. Cel mai ieftin laptop cu dock cu tot ar fi undevsa la 2650, dar nu are procesor de gameing. Are U la final.

| Bogdan549 explică (pentru GdX):

Daca ai putea sa trimiti dock-ul si laptopul ca as fi interesat

| GdX a răspuns:

Lasa-mi mesaj privat.