| Mihaela_3187 a întrebat:

Spuneti-mi cel mai bun antivirus care-mi sterge virusii happy

Răspuns Câştigător
| LoveAgain a răspuns:

Mie mi se pare cel mai bun asta malwarebytes adica iti sterge si cel mai puternic virus acum nu vreau sa te influentez daca iti place bine daca nu tot ii bine happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt cateva programe antivirus cam la fel de bune, respectiv Kaspersky, BitDefender, Avira Premium, Norton, etc dar pe care trebuie sa le cumperi.
Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| jonydd a răspuns:

Avira este cel mai simplu ii dai scan dupa aia ti sterge automat dai un restart la pc si gata pcu ta e clean bafta :d

| sergiu_9343 a răspuns:

Bitdefender