| Gabitzu_Gabi_1992 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum se face conexiunea intre laptop si TV prin cablu HDMI?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Din setarile placii video pentru rezolutie si din tasta de functii de pe laptop ca sa comuti pe monitor extern! Exista o tasta (una din tastele de functii) din care comuti, caut-o!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Prin cablu HDMI, logic!

| Gabitzu_Gabi_1992 explică (pentru K0sti):

Asta stiam si eu...cum se fac setarile? am conectat cablul la laptop si la TV, am intrat la sound si scrie not plugged in

| K0sti a răspuns (pentru Gabitzu_Gabi_1992):

Ajunsasi la sound? Imaginea o vazusi?

| Gabitzu_Gabi_1992 explică (pentru K0sti):

NU.explicam te rog cum sa il fac.

| K0sti a răspuns (pentru Gabitzu_Gabi_1992):

Din setarile placii video pentru rezolutie si din tasta de functii de pe laptop ca sa comuti pe monitor extern! Exista o tasta (una din tastele de functii) din care comuti, caut-o!