| Seby_Papuc_1993 a întrebat:

Vreun mester care stie cum sa faca conexiunea intre laptop si sistem home cinema 5.1 ( prin hdmi) ma refer sa sunet. Un mesaj daca ma puteti ajuta (cu teamViewer) sau cine imi poate spune cum sa fac? Am sistem AEG home cinema, l-am legat la un laptop prin cablu hdmi dar nu stiu cum sa fac sa mearga sunetul din laptop redat la sistem. Ma uteti ajuta va rog.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sistemul audio are intrare hdmi?

| Weyland a răspuns:

Trebuie să alegi ieşirea default a laptopului ca fiind ieşirea HDMI, nu jack-ul 3.5" stereo.