| Radux a întrebat:

Cine imi poate spune un progam pentru calculator pe care sa-l folosesc pentru a pune diverse fisiere muzica etc de pe calculator pe telefon samsung galaxy gio mai precis in afara de samsung keys? va rog dau funda. cat mai repede

1 răspuns:
| wizopo2 a răspuns:

Niciunul. Cel mai usor bagi cablul de date in telefon, o sa-ti apara ceva cu sipozitivul usb a fost conmectat, dai pe el, dai pe conectare spatiu de stocare usb si apoi pe calculator o sa-ti apara o ferestra care te lasa sa alegi cum deschizi sd-ul telefonului. Tu sa dai pe open folder, acolo iti apar toate fisierele. Apoi pui muzica, pozele sau jocurile cu un copy/paste in folderul respectiv. Succes