| blackrain a întrebat:

Cine imi spune cum sa schimb limba din romana in engleza la un sony vaio primeste funda! va rog! va dau si vot, orice, dar sa imi spuneti si mie cum sa schimb limba in tot calculatorul!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Asta e, eu sriam si am vazut ca tu ai raspuns deja cu vers de winodws. Deci, nu poti. Dar faci asa deci: descarci o versiune de pe net, iar licenta o pastrezi de la actualul daca este una reala, si nu una piratata

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La astfel de intrebari, nu ne intereseaza laptopu, ci ce windows ai, adica 7 vista etc. si timpul: home basic/home premium etc

| blackrain explică (pentru sltlp):

Am windows 7 si cred ca e home basic dar nu sunt sigura in legatura cu tipul

| sltlp a răspuns:

Dar e ceva cu home, da?

| blackrain explică (pentru sltlp):

Asa cred

| blackrain explică (pentru sltlp):

Este home premium

| sltlp a răspuns:

Bun, atunci nu poti sa schimbi nimic. singura versiune pe care poti face asa ceva este ultimate. ca sa verifici ce versiune ai 100% apesi start si scrii: system informatio. Apesi enter, si pe primul rand scrie raspunsul. Daca vrei sa schimbi liba si nu ai ultimate, poti face asa ceva, doar daca reinstalezi windows-ul(unu downloadat)

| blackrain explică (pentru sltlp):

Aha, deci trebuie sa reinstalez windows-ul sau sa raman cu limba romana...

| Savoaia_Razvan_1998 a răspuns:

Uite cum faci eu l-am schibat din english in romana accesand setarile de limba