| adrian_3646 a întrebat:

Cine imi spune si mie de unde pot cumpara GRAND THEFT AUTO SAN ANDREAS STORIES pentru PSP-UL meu, dar vreau un site de unde pot sa-l cumpar. Dau fundita daca imi spuneti!

Răspuns Câştigător
| Alexa_8596 a răspuns:

Din magazine. Din real., de la carefour.
love struck Unde sunt ps...acolo mai gasesti love struck

Funda happy?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Din moment ce nu sunt la curent cu consolele, am facut eroarea sa confund psp cu ps2. Te rog sa ma ierti, andym, nu am vrut sa iti cresc inutil tensiunea. Singura mea intentie a fost sa il ajut pe om, dar nici macar eu nu sunt perfect si mai gresesc cateodata. Parerea pe care o ai despre mine conteaza enorm de mult, nici nu stiu cum voi putea dormi la noapte stiind ca te-am deranjat. Sa ma contactezi daca pot face ceva sa ma revansez. Fii sigur ca Duminica voi merge la Biserica si ma voi spovedi rugandu-ma pentru sufletul meu de pacatos care se crede destept si nu stie citi.

| ΔH a răspuns:

San andreas pentru psp nu exista.

| ΔH a răspuns:

Ce idioti sunt aia care-au dat "nefolositor" si "stupid" pentru c-am zis ca nu exista San Adreas pentru PSP.
Unde-ati vazut ma voi san andreas pentru PSP?

@Abh
Desteptule, ala-i pentru PS2 nu pentru PSP, sau nu stii sa citesti?

Răspuns utilizator avertizat
| Madalin_6177 a răspuns:

Este ma san andreas pentru psp. Uita-te pe youtube ca gasesti si poti sa-l iei pe pe site-ul gameshop.ro sau din magazine la electronice. Funda?big grin

| SnaP_3392 a răspuns:

Bai desteptule de andym ai psp macar de vorbesti eu am si am si gta san andreas stories si gta 4 cu cd UMD (daca nu stii originale) se gaseste la flanco adica eu de acolo le-am luat