| adrian_3646 a întrebat:

Imi spune si mie cineva de unde pot cumpara Grand Theft Auto:Liberty City Stories ieftin, vreau sa spun mai putin de 100 lei, dar vreau un site. Dau funda.Cu bani romanesti vreau dar nu de pe okazii.ro e rau siteu ala ca nu livreaza decat in orasul lor.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.amazon.com/Grand-Theft-Auto-Liberty-Playstation-2/dp/B000F0GX8I De fapt, cauta pe amazon ce vrei mai exact sa cumperi, pentru pc sau alte console :P