| octha a întrebat:

Cine imi zice daca am cum sa aflu daca o persoana ma mai are in lista ei de mess sau nu. fara a intra la ea pe mess.sad

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa afli fara sa ai un dialog cu acea persoana pe messenger.

| octha explică (pentru neluL):

E vorb de o fosta prietena care mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine, a gasit pe altul si despartirea a fost un soc pentru mine, chiar si acum ma gandesc la ea.si de aia voiam sa stiu daca ma mai are in lista sau nu.straight face

| neluL a răspuns (pentru octha):

Am inteles motivul dar nu poti afla.

| pvg a răspuns:

Nu poti din cate stiu eustraight facebig grin