| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot vedea pe toti cei care i-am avut in lista de mess? am dat de la lista de ignore remove si mi-au intrat toti in lista dar eu nu-i mai vad si tot intra in vorba cu mine, nu-s cum sa-i aflu sa le dau ignor din nou.pentru ca in lista de la ignore nu-i mai am.

5 răspunsuri:
| bayatdolce a răspuns:

Pai cand ii bagi la ignore trebuie sa le stergi id din lista e mess si cand ii dai delete te intreaba jos daca il stergi si din address book e o casuta care trebuie bifata... daca tu nu ai bifato paia niciodata atunci ai toate id la address book ( address book-- e acolo sus e + add a contact in dreapta lui e messenger list si langa e address book si dai click pe address book)

| beautykillls a răspuns:

Pai tu cand i-ai scos de la ignore, nu i-ai bagat inapoi in lista ceea ce inseamna ca tu nu ii poti vedea dar ei te pot vedea online. tu cand le-ai dat ignore, ei nu te puteau vedea, ca si cum ai fi fost pe invizibil dar odata ce i-ai scos, actiunea s-a anulat. singurul mod in care sa nu te mai contacteze este sa ii rogi sa te stearga, sau daca iti trimit un mesaj sau ceva, uita-te la id si baga-l iar in ignor big grin singura posibilitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac sa vad cui i-am dat icnor? eu i-am sters dar acum vreau sa-i bag din nou sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihai_darius1991

| amberjuly a răspuns:

Pai nu prea mai ai cum. Daca te deranjeaza cineva il adaogi si gata...