| eminem19 a întrebat:

Cine imi zice un program de convertit videouri in format 3gp?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Majoritatea care sunt bune sunt cu licenta
iti pot spune 2 nume de softuri care nu te vor dezamagiwinking

| eminem19 explică:

Cristinel programul e bun da nu.adica.convertesc in 3gp si cand desch video in vlc player zice ca nu suporta formatul iar in winamp nici vorba nu citeste? de ce|? /////alex nu de pe youtube vr, ci fisiere video care deja le am in calc////era o versiuna a vdownloaderului care avea si optiunea asta de convert si face trebuie buna, da am facut un update si sa sch tot.stiti care poate fi versiunea aia? avea chiar sus la window optiunea de convert

| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Intra pe itconv.com dai copy paste la link de la youtube de sus de tot de la http il pui acolo dai 3 gp til converteste ii dai download si voilla funda?