| Randy Orton a întrebat:

Mi-am luat de curand un IPhone 4 Replica cu WI-FI si vreau sa va intreb in ce format pot vedea videouri pe el. Am incercat 3gp si mp4 dar nu mergeau. La 3gp spunea ca nu il poate reda si la mp4 se auzea doar zgomotul sau muzica din continutul videoclipului, nu se vedea si videoul. Daca puteti sa imi recomandati un program de convertit cu ajutorul caruia voi realiza aceasta sau daca imi spuneti in ce format trebuie sa pun videoclipurile dau fundita! Va rog! Este urgent! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Suporta formate HD la 720p.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o am replica da merg si 3gp si mp4 da o fost 700 de lei telu de 2 saptamani si merg toate video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge doar daca il vinzi, crede-ma, sper ca esti baiat serios, lasa prostiile si i-a si tu un iphone 3g macar, nu mai umbla cu prosti...