| andreiul78 a întrebat:

Cine le are cu programarea happy
Vreau sa ordonez un vector crescator. De ce nu imi merge sursa asta?

#include
using namespace std;
int v[101],t,i,n,aux,ok;
int main()
{
coutn;
for(i=1; i

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai insista sa postezi cod pe TPU, nu ai sa reusesti din cauza semnelor mai mic, mai mare

| andreiul78 explică:

#include
using namespace std;
int v[101],t,i,n,aux,ok;
int main()
{
coutn;
for(i=1; i

| sltlp a răspuns (pentru andreiul78):

De fapt nu reusesti pentru ca micul robot de la TPU analizeaza raspunsul si scoate daca el considera ca incerci sa introduci cod in pagina, care sa fie rulat de noi cand accesam pagina asta. Prin urmare, pune pe https://justpaste.it/ si da link.

| andreiul78 explică:

Http://justpaste.it/jtlc tot ca naiba se vede