| danyel2012 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu crearea unui cont AdSense am nevoie neaparat pentru youtube! va rog mult!

4 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Despre ce vorbesti?
Nu exista cont de AdSense. Daca nu stiai Adsense e un program/serviciu detinut de Google, ca sa te inscrii in AdSense trebuie sa ai cont Google. Daca tot nu stiai, YouTube apartine de Google, deci contul tau de YouTube e de fapt un cont de Google. Deci trebuie doar sa mergi la sectiunea AdSense din YouTube si sa te inscrii, daca indeplinesti conditiile o sa te poti inscrie, daca nu, atucni nu.

| danyel2012 explică (pentru AlexL28):

Stiu toate chestiile astea, doar ca nu am un site. Undeva acolo imi cere un site si nu am! eu vreau sa folosesc adsense doar pentru youtube!

| AlexL28 a răspuns (pentru danyel2012):

Esti sigur ca nu e optional?

| flavius1994 a răspuns:

Te pot ajuta eu. scrie-mi pe mail la adresa flavius_1994@yahoo.com.
urmareste video-urile mele de pe youtube si vei vedea ca apar la inceput reclame. http://www.youtube.com/playlist?list=PLGh7zTluzcjVD2hog4nzprO9D_S5BbhPs