| sillvana a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? mi-am schimbat numele din lista de mess il avea intr-un fel si l-am schimbat dar il vad doar eu ..si eu vreau sa il vada toata lista cand vb cu lumea sa apara numele asta care l-am schimbat eu si nu stiu cum.cine ma ajuta si pe mine si imi explica cum sa fac?

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Actions --->Sent my contact details selectezi toata lista(sau persoanele la care doresti sa iti afiseze noul nume) si apoi finish.Succes!

| sillvana explică (pentru daassh):

Tot nu merge.dau acolo si apoi cand ai scriu ceva la cineva imi apare tot numele vechi

| cammm a răspuns (pentru sillvana):

In primul rand trebuie sa iti dea ei accept. unii nu au dat!

| daassh a răspuns (pentru sillvana):

Sa inteleg, doresti sa vezi tu alt nume, pai dai click pe avatarul tau si apoi contact details asa iti modifici numele tau ca sa-l vezi doar tu, iar apoi daca vrei sa-l vada si restul trebuie sa faci ceea ce ti-am spus eu mai sus9 in primul mesaj). Succes!

| AnonimuszWss a răspuns:

Dai la Actions (sus) si dai la Send my contact details si selectezi tot big grin Funda?

| SirAndi a răspuns:

Îi iei pe fiecare in parte si apei CTRL + SHIFT + R... Funda?

| Licuricea a răspuns:

Dai sus in lista de mess la "Actions" apoi Send my contact details, dai next, bifezi casuta select all si finish happy