| Radu1986 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste drivere video &audio compatibile cu windows7 ultimate x86

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Atunci mergi la cineva ce are pc cu net. intri aici:
http://drp.su/
descarci versiunea full si o pui pe un dvd.
apoi cu acest dvd iti instalezi drivere
avantajul e ca nu ai nevoie de net cand folosesti driver pack
eu as instala doar driver de retea si apoi as cauta driverele cu ceea ce ti-am scris inainte.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Era bine daca ne spuneai si ce componente ai. Denumirea placii video si audio. Altfel nu te putem ajuta.

| mihai69 a răspuns:

Producătorul plăcii de bază sau al plăcii audio (dacă e separată) și / sau al plăcii video (tot așa, dacă e separată).
Ai pe toate sait'urile link-uri de suport cu drivere.

| gelu1970 a răspuns:

Insusi windows 7 iti cauta driverele in windows update. daca ai vreunul ce nu ti-l ofera in update, atunci il cauti cu un program gen:
driver genius
bafta

| Radu1986 explică (pentru gelu1970):

Mersi pentru raspunsu tau dar problema ieste ca nu am internet pe calculator ci doar pe telefon

| gelu1970 a răspuns (pentru Radu1986):

Atunci mergi la cineva ce are pc cu net. intri aici:
http://drp.su/
descarci versiunea full si o pui pe un dvd.
apoi cu acest dvd iti instalezi drivere
avantajul e ca nu ai nevoie de net cand folosesti driver pack
eu as instala doar driver de retea si apoi as cauta driverele cu ceea ce ti-am scris inainte.

| al3xander a răspuns:

Pentru a instala/actualiza drivere foloseste programul asta http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe