| attilaalbert a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un hack la goodgame empire? am cativa care ma tot ataca si e c-am nasol.ID-ul meu de yahoo este bob.attila.Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| robess a răspuns:

Mai attila din ol9/sau old cautii hack da las ca vezi tu o sa le zic la moderatori de la goodgame empire sa te baneze!

| gabi1101 a răspuns:

Uite nu stiu nici un hack.Dar uite cum facem daca nu esti in nici-o alianta te primesc in amea.In acest caz daca intri in alianta mea pot discuta eu cu posibili tai atacatori si sa inchei un tratativ de pace ca sa te lase in pace.Numele meu(in joc) este gabi1101.Cauta-ma si trimite-mi un mesaj. Daca nu vrei o sa te atace si ramai fara resurse.

| VreauSaRad a răspuns (pentru gabi1101):

Esti cam ruine...laughing))