| andreea_8869 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Cum scap de virusi? Mi s-a virusat pc-ul si se blocheaza!

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Instalezi un antivirus, iti recomand Nod32, pe urma dai o scanare intregului sistem (selectezi toate partitiile). La final de duci la carantina si stergi tot ce gasesti acolo!

| Elena1234456 a răspuns:

Faci o devirusarewinking.

| zerozero a răspuns:

Instaleaza Linux happy

| Malvina24 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul! Uite cum poti face:
http://www.dring.ro/instalare-windows-xp-285.html

Bafta!

| GeorgeRadu a răspuns:

Simplu iti pui windowsu' din nou happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza un program Bif Defender 2010(dureaza cam 1 ora instalarea)- pe care trebuie sa-l cumperi de la magazin(in jur de 800 lei) sau sa-l dowlodezi de pe net. Dupa ce-l instalezi ii ia in jur de 4 ore sau mai mult (depinde de capacitatea calculatorului tau)
Succes! Si sper ca te-am ajutat!

| TzrM a răspuns:

Instalezi un antivirus bun sau reinstalezi windows-ul...

| claudiu1999 a răspuns:

Foarte simplu...arunci calculatorul de pe bloc cum am facut eu

| DarkAssassin a răspuns:

Foloseste un antivirus puternic sau ai alte doua optiuni:reinstalezi windowsu ori arunci pc-u actual pe fereastra^^