| G4me0ver a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa fac un server de metin2 prin port forward cu TeamViewer? Cel care ma va ajuta va primi la randul lui gm, bineiteles.
Pot tine deschis serverul 18/24 de ore - l-as tine 24/24 dar daca nu umblu pe el mi se pune pe stand by dupa un timp, si mai apoi se inchide.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sa ineleg ca nu stii sa faci port forwarding?

| G4me0ver explică (pentru sltlp):

Da man nu stiu sa fac Port Forwarding. Daca stii tu ma ajuti si pe mine, plzz?
Id-ul meu este game. over_1996@yahoo.com.

| sltlp a răspuns (pentru G4me0ver):

Zice ca id-ul tau nu e valid. id meu e ca user-ul

| G4me0ver explică (pentru sltlp):

Te-am adaugat in lista. Apropo am pus din greseala space intre game. si over de aceea este invalid. Acesta este id corect game. over_1996@yahoo.com.

| BlackTTT a răspuns (pentru G4me0ver):

As vrea sa fiu si eu GM

| Lavina145 a răspuns (pentru sltlp):

Mma poti ajuta si pe mine sa fac un sv de metin.o3?

6 răspunsuri:
| weedjunky a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine? id:seby_sebica13