| anamar1a a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa spar o parola a unui STRAIN
Gen eu ma jucam un joc, din greseala am dat peste un tip:
imi dai 5e pentru un cont cu lvl mare ( 75 )
Eu am vut sa vad contul sa stiu ca nu e scammer tipu. Mi le-a dat si am observat ca parola era ciudata. Adica acum un an ma jucam ow, iar un tip mi-a dat parola lui de la yahoo ( idk cum s-a intamplat asta, dar s-a intamplat)
Deeci... parola de la contul pe care voia tipu sa mi-l dea era asemanatoare alteia :)))
Atunci m-am dus repede sa schimb parola. Acolo imi arata emailul tipului si trebuia sa bag parola lui. Emailul lui era asemanator cu acel cont din ow. Mdea...e incurcata treaba.
Cine poate sparge parola lui, sa ma contacteze pe facebook :
https://www.facebook.com/anutza.dragutza.1
Cer seriozitate :[

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi acas' copil cu capul spart. nu exista" spart parola" ai creier de nuca.pacat e ca sunteti peste 80% din audienta acestui site...fmm