| AtelierDeReparatUseriTPUdefecti a întrebat:

Cine se pricepe sa administreze o pagina facebook, am o intrebare la obiect:
Exista doua tipuri de pagini facebook, dpdv al comment-urilor: pagini in care poti doar sa comentezi la o postare, flux; si pagini in care am observat ca poti sa faci reply direct pe comment-urile celorlati (cam cum poti si pe TPU).
Cum reusesc sa fac o astfel de setare la o pagina, ca nu gasesc pe nicaieri optiunea asta in editorul de pagini?

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Tot ce stiu este ca profilul de fb. nu pune la dispozitie reply direct pe comment-uri, doar pagina are posibilitatea asta, pagina fiind destinata brandurilor, artistilor sau altor persoane publice, comunitatilor, institutiilor, produselor etc.

| AtelierDeReparatUseriTPUdefecti explică (pentru Leocerba):

Pai si ce crezi, ca eu nu sunt un artist cu brand si n-am pagina mea naspa? laughing
Am vazut eu pe acolo prin generatoarele de coduri /scripturi in administrative tools ca poti sa-ti modifici lay-out-ul de la pagina, da' mi-am prins urechile laughing