| Andyzaha a întrebat:

Cine se uita la narcisa salbatica si poate sa imim spuna de ce actor sau actrita va place?

4 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Hm...Cu siguranta Ilinca Vandici(Angela):X:X:X:XO ador.Imi place personalitatea ei puternica si increderea de sine atat in film cat si in realitate.Dar tie cine iti place?

| laure_3087 a răspuns:

De maicasa lu narcisa thinking are aia niste expresii laughing

| Dya963 a răspuns:

De Andrei.

| Andyzaha explică:

Si mie tot de Angela, imi placea cum juca si Cristian dar de cand a inceput sa omoare oameni nu prea imi mai place