| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum pot afla parola la Facebook? Ca am uitat-o si nu mai merge sa ma loghez. Va rog, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| RObeRT_8698 a răspuns:

Sub caseta in care trebuie sa adaugi parola apare un buton numit "Ti-ai uitat parola" sau "Forgot your password?". Tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe acest buton si sa urmezi instructiunile. Mult succes!

35 răspunsuri:
| Marcela_Silke_1969 a răspuns:

Am.uitat parola mea de Facebook meu Andreea Deia vreau sa raman la asta numai sa imi schimb parola merge