| Rayus a întrebat:

Cine stie cum sa " tai " un video, si cu ce program?laughing dar nu sa iau o parte a videoului. pur si simplu sa tai din imagine thinking

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ai incorporant in windows. Adica Windows Movie Maker cu acest program poti face videoclipuri cu poze+mp3, sa tai din orice videoclip vrei, sa faci ce doresti tu in legatura de un videoclip.

| Rayus explică (pentru RareşTPUro):

Da, doar ca nu stiu cum sa fac ceea ce vreau. :-s

| sergiucu a răspuns:

Ti-as zice un link de unde poti sa downloadezi un program dar datorita politici acestui site nu pot sa ti-l public! daca vrei da-mi un mail si iti trimit link-ul! s_e_r_j@yhaoo.com