| Miruna_9284 a întrebat:

Cum pot scoate parola de la confidentialitate la un samsung U-800? Am uitat parola si nu mai pot intra in agenta, la mesaje si la fisierele mele...Help please! Repede!

Răspuns Câştigător
| FreedoMania a răspuns:

In primul rand fa backup pe un card Micro-SD al tuturor datelor de pe mobil, deaorece functia de FULL-RESET s-ar putea sa iti piarda si fisierele. Apoi, suna la:
*2767*3855# (Full-reset E2P).

2 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Cauta la setarile de confidentialitate si vezi daca te lasa sa schimbi parola fara sa o scrii pe cea veche! Daca nu, mergi la un service si vezi daca poate rezolva problema!