| Black_Cherry a întrebat:

Cine stie daca Sims 3 merge si pe Windows 7?

8 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Black_Cherry, toate jocurile merg pe XP VISTA si W7, degeaba ne intrebi noua daca iti va merge tie pe W7, daca ai un calculator slab sa zicem, ma intelegi?

Pentru Sims 3 cel putin, ai nevoie de un calculator destul de bun, pentru a rula fara probleme.

Numai bine.

| 1Many a răspuns:

Asta este o intrebare care crede-ma ca nu isi are rostul, spune-mi te rog frumos 3 jocuri care nu merg pe Windows 7.

| AddeLinna a răspuns (pentru 1Many):

Daca merge pe windows 7 mie dc imi da o eroare de la windows?

| Black_Cherry explică:

^ Pai la cerintele de sistem pentru Sims 3 scrie ca merge pe Vista si XP si de asta intreb rolling eyes

| Black_Cherry explică:

Am un pc foarte bun.

| Arex a răspuns:

Normal ca merge

| seldio17 a răspuns:

Merge

| frumusica19777 a răspuns:

Da