| Fan7a a întrebat:

Cine stie jocuri gen Crysis?

Răspuns Câştigător
| userr a răspuns:

BioShock si Dead Space. hexen, the suffering, Far Cry, Far Cry 2, Halo, Battlefield 2, Stalker Shadow of Cernobyl şi Stalker Clear Sky, F.E.A.R - project origins,

5 răspunsuri:
| dany1219 a răspuns:

Far cry, far cry 2, STALKER: Clear Sky, STALKER: Shadow of Chernobyl

| Esf22321 a răspuns:

Fallout

| DAnc3 a răspuns:

Far cry 2, Call of Duty 7, Gears Of War 2, Half life 2, Fallout 3, Halo 3, F.E.A.R

| r0xyna a răspuns:

Eu

| Rauldenis a răspuns:

Far Cry oricare, Call of Duty oricare, Borderlands 1 sau 2 dar 2 e mai fain.Battlefield oricare, medal of honor dar eu am avut doar 2.Serious Sam 2 si 3 ca 1 e jalnic si cam atat momentan.