| DJohnny a întrebat:

Cine stie sa lucreze in Sony Vegas sa-mi raspunda va rog, cand incerc sa trag un clip de pe desktop in Vegas, imi apare o eroare, scrie asa " Warning : An error occurred while loading the project file. The file format plugin for the specified format was not properly initialized."
Presupun ca e o problema cu formatul clipului, ce format trebuie sa aiba ca sa stiu sa-l convertez.

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Pentru a pune un video clip trebuie sa folosesti comanda "Import".

Iar formatul trebuie sa fie.mp4

| LadyMelian a răspuns:

De obicei programele isi cauta si isi instaleaza singure plugingurile de care au nevoie.Incearca sa dezinstalezi si sa instalezi din nou Sony Vegas. Daca tot nu merge atunci trebuie sa ai in meniul principal al programului "File" ceva de genul "Start new project" / "Select project" sau "Load project"

| angeloecelmaitaredinparcare a răspuns:

Daca e de pe yotube atunic descarca-l cu keepvid si descarca-l si gaat il pui si gata