| denisa402 a întrebat:

Cine stie un program de pus alt fundal la un filmulet? nu stiu daca m-am exprimat bine

2 răspunsuri:
| bogdanik96 a răspuns:

Windows movie maker e cel mai bun program de asa ceva, il ai daca ai windows

| denisa402 explică:

Bogdanik96 eu folosesc de mult movie maker dar spune-mi si mie cum poti sa faci ce am intrebat eu cu programu asta? ma refer eu ma filmez da? si dupa aia vreau sa pun un fundal ca si cum as fi de exemplu in junga no.si vreau ca in spatele meu sa fie o imagine cu jungla pe fundalul filmului