| SammyMe a întrebat:

Cine stie un program pentru symbian s60v3 care sa porneasca o aplicatie odata cu deschiderea telefonului? gasisem eu dar acum nu mai stiu cum se numea. FUNDA

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Pai aceea aplicatie la ce folosea? Ca sunt o multime...iar tu nu ai precizat nimic!

| SammyMe explică:

Am aplicatia handy taskman si cand repornesc telefonul trebuie sa intru iar in ea. Eu vruiam sa dau sa porneasca odata cu telefonul ca sa nu mai stau sa o deschid mereu cand il repornesc.