| aBunnyMind a întrebat:

Cine stie un site de testare antivirus? si ce antivirus imi recomandati? am microsoft security essentials. funda pentru cel mai bun raspuns si voturi pentru ceilalti

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Știam un site dar sincer l-am uitat blushing laughing.
Păi ți le recomand pe cele care le-am avut eu și și-au făcut bine treaba.Acestea ar fi:
Avast Antivirus
McAfee
Kaspersky
Avira
Avast și McAfee m-au mulțumit cel mai multwinking
Sper că te-am ajutat!happy

3 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Cele mai bune antivirusuri sunt in ordinea : avast!, NOD32, si Avira, dar nod32 trebuie sa il cumperi iar avast e trial 60 de zile. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Qweeeeeer a răspuns:

Avira e foarte bun mai ales ca e gratis

AVG free 2011