| alexandra2222 a întrebat:

Cineva a facut un cont pe facebook cu numele si poza mea de profil ce pot face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Mai nimic, decat sa faci raport la facebook. Daca stii persoana respectiva poti incerca si la politie, in caz daca el nu recunoaste te duci degeaba, deci mare chestuie nu ai ce sa-i faci.

| laurentiu80 a răspuns:

Est sigura ca ti l-a sters asa instantaneu? de la cateva minute de cand ai postat aici? probabil persoana respectiva si-a dezactivat contul, facebook nu sterge un cont in cateva minute...

| alexandra2222 explică (pentru laurentiu80):

Da sunt sigura.Si nu avea cum sa dezactiveze contulwinking

| laurentiu80 a răspuns (pentru alexandra2222):

Interesant, ii credeam pe astia de la facebook mai seriosi...

| Jipa95 a răspuns:

Sa-i pui linkul profiluilui ei pe timeline-ul fb-ului tau spunandu-le prietenilor sa dea report. Da-mii linkul de fb al contului acela falssa il pun si eu pe pagina mea de fb, sa le spun fanilor sa dea report.

| Alexandraaq a răspuns:

Dai report de mai multe oriwinking si i se va inchide contul, sau incearca sa comunci cu el si sa scoti adevarul de la el... Poate sterge pozele.
Fundita? big grin