| CiovicaMarius a întrebat:

Cineva cu un laptop Asus g17 g712/732 stricat? Sunt interesant sa cumpar.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa faci asta pe alte site-uri! Aici se pun intrebari nu se intermediaza vanzari, Citeste conditiile!

| darrio2007 a răspuns:

Esti interesant sau interesat?

| Simpatic a răspuns:

Salut, pe TPU nu cred ca are cineva, nici nu este domeniul acestei platforme

poti insa incerca pe publi24 sa pui anunt, ei iti ofera si posibilitatea de a cumpara, adica accepta anunturi in acest sens, olx accepta doar anunturi pentru vanzare! pe olx poti verifica doar daca vinde cineva acest model dar stricat iarasi putin probabil

in functie de ce componenta te intereseaza poate o poti gasi si pe siteuri de dezmembrari laptopuri de exemplu sau de ce nu la magazine cu piese IT

oricum si asa greu sa gasesti acest laptop defect, este un laptop de performanta din cate vad destul de nou ca si model

Răspuns utilizator avertizat