| Anna04 a întrebat:

Cineva mi-a furat telefonul in care aveam un card(pe care am pus parola), o cartela(pe care am parola) si telefonul (in care nu era bateria si are si el parola). pot sa daw(cu ajutorul cartelei)d ala care l-a furat? poate sa "sparga"parola? cred ca e din sc mea asa ca nu pricep aia prea bine si nici n-ar da bani pentru un program ceva ca sa le sparga.

1 răspuns:
| AndreiP98 a răspuns:

Pai cu ajutorul cartelei nu...Merge detectat dar e folosita faza doar la aia de la 112. Si spartu parolei ori cu codul PUK (cred) ori sa-l ghiceasca