| cornculapte a întrebat:

Conteaza ce Windows am cand aleg un antivirus? Am Windows 7 pe laptop. In calculator am Avast pe Windows XP si asta (Avast-ul) il folosesc de obicei. E ok daca instalez tot Avast si pe laptop?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Daca ai Windows 7 original, iti recomand Microsoft Security Essentials.

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Idem Shin laughing, in sfarsit cineva care gandeste ca mine big grin.

| darrio2007 a răspuns:

Nu conteaza, numai ca Avast e cam slabut. Un Nod32 e mai bun dar cu licenta. Dar, ma rog, daca esti multumit de el instaleaza-l.

| Spintecatorul a răspuns:

Da, e ok, nu conteaza versiunea de windows atat timp cat programul este compatibil.

| procust a răspuns:

Poti sa pastrezi linistita avast, eu l am folosit vreo 2 ani si nu am avut nici o problema cu el! poti incerca si kaspersky e foarte bun! downloadeaza ultima versiune de avast de pe net si instaleaza o pe win 7 sigur va merge!

| ungurubulan a răspuns:

Avast e ca si nu ai avea antivirus. asa ca baga gen Nod32 sau Kasperski doar cu licente si setate bine restul alea free sunt de rahat si sistemu de operare nu conteaza pentru antivirus.