| Fabiana1 a întrebat:

Contul de Facebook ti se blocheaza daca scrii parola de 5 ori consecutiv gresit sau de 5 ori chiar si neconsecutiv?(gen gresesti parola, apoi o scrii corect si iarasi o gresesti si iar o scrii corect de 5 ori? Ce trebuie sa faci in acest caz?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu se blocheaza daca scrii parola consectiv de 5 ori.

| Dzeko7 a răspuns:

Se blocheaza daca o gresesti de 5 ori consecutiv.Dar la Facebook nu am auzit sa se aplice asta.

| Brunetzika_Ancutza_1990 a răspuns:

Nu se blocheza happy. Cineva cine iti stie parola ti-a blocat contul de facebook. Si eu tot asa am patit, si mi-am recuperat facebook-ul tongue Funda? big grin Ms