| RELIABLE a întrebat:

am si eu o intrebare legata de messenger: Din cate am inteles eu daca la logare introduci mai multe parole gresite contul ti se blocheaza pentru 24 de ore dupa care trebuie sa reseteazi parola. Bun, acum sa inteleg ca orice distrus retardat poate sa-mi blocheze contul cand are chef, si eu de fiecare data trebuie sa astept cate 24 ore sau chiar mai mult in cazul in care dupa 24 ore iarasi baga un cod gresit? Cm as putea sa impiedic aceasta problema? multumesc pentru orice eventual raspuns si ma scuzati daca am pus intrebarea in categoria nepotrivita.

Răspuns Câştigător
| LittleEvil666 a răspuns:

Nu e nevoie sa astepti 24 de ore intrii pur si simply pe yahoo.com/mail si te loghezi acolo si contul este deblocat imediat fara sa mai astepti 24 de ore.

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu-ti fa griji, se prind serverele de la Yahoo ca cineva vrea sa-ti acceseze contul si nu prea ii iese si ii blocheaza lui IP-ulwinking sau cel putin asa ar trebui sa se intample normal, dar ma rog, eu am messenger de mult timp, sincer sa fiu nu prea mai il folosesc, dar nu mi s-a intamplat sa mi se blocheaze contul pana acum.

Si, vorba ta, cat de retardat/schizofrenic trebuie sa fi ca sa faci asa ceva laughing?