| SkyRed a întrebat:

Cred ca am luat ban pe Instagram, ca nu ma mai lasa sa dau follow. Cine poate sa-mi spuna cat dureaza?

Răspuns Câştigător
| blond1x a răspuns:

După un număr mare de urmariri "follow", instagramul blochează comanda de follow, mai pe scurt ai dat la prea mulți follow, nu e ban, și durează câteva ore!

5 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

De obicei, ban-ul este permanent.

| SkyRed explică (pentru blond1x):

Iti dau funda daca dispare macar in 1-2 zile laughing) :*

| xSega a răspuns:

Ai atins numărul maxim de urmăriri

| SkyRed explică (pentru xSega):

Urmaresc doar 15 persoane laughing)

| ChiarEu2 a răspuns (pentru SkyRed):

M-ai întrecut, eu nu urmăresc pe nimeni. laughing
Ai dat prea mult follow și ai fost blocat temporar. Te deblochează după cateva minute, ore, zile sau chiar săptămâni. Am trecut prin toate. laughing Am fost blocat de nenumărate ori pentru tot ce tine de politica lor.