| Eclectica a întrebat:

Cred ca e a mia intrebare de felul asta, dar am să o pun si eu: de unde fac rost sau cumpar o licenta windows 10 mai accesibila ca pret? Imi trebuie musai ca sa muncesc de acasa, fara nu se poate, dar pana iau bani, trebuie sa muncesc si tot asa. Multumesc

7 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Si muncesti pe laptopul personal? Nu primesti laptop de la locul de munca?

| flixbuster a răspuns:

Windows 10 poate fi folosit fara licenta (un fel de shareware perpetuu, daca esti familiara cu ideea). Nu poti personaliza aspectul si iti da un mesaj pe desktop dar in rest ar trebui sa fie utilizabil fara probleme.

| flixbuster a răspuns (pentru flixbuster):

Citeste si aici mai multe:

https://www.howtogeek.com/......indows-10/

Cand ai bani si iti iei licenta il activezi cu ea si gata, ai Windows 10 cu licenta.

| Sophieka a răspuns:

Buna

Poate mai vede cineva aceasta intrebare...Nu cred ca trebuie neaparat cumparata licenta ca sa poti utiliza / lucra pe pc.

| Osneros a răspuns:

Licența ca licența, dar de ce îți trebuie musai licență ca să lucrezi?

| Skarr a răspuns:

Trebuie sa fie neaparat cumparata? Daca nu am eu metode laughing)

| ALEXXXL19 a răspuns:

Vrei licenta vrei sa fi profi sigur si fara probleme mai cauta pe net sau cdkey parca era situ unde cumparai licente pentru mai multe sisteme eu am luat pentru 7 chiar daca nu are actualizare sa am pc de acasa sigur si cu un antivirus gata e treaba