| Aaavil a întrebat:

Cred ca o sa ma las de FarmVille, Imi place jocul da nu mai suport spam-ul de la alti prieteni la mine pe wall si chestii de genu ala.
Eu incerca sa las chestiile in joc si sa nu bat la cap pe oameni cu mailuri si asa dar se pare ca unii nu prea inteleg asta... am tot cautat prin setari da cred ca nu am cum sa opresc post-uri despre FarmVille pe wall, stiti daca e posibil sa separ Facebook-ul si FarmVille?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ai cum, imi pare rau.

| ilinca18 a răspuns:

Aceiasi problema am si eu. Dar din pacate nu se poate.